На відновлення авіаперевезень в Україні знадобиться 1,5-2 роки, - Криклій

Поступове відновлення планують розпочати у червні

Владислав Криклій Кабінет міністрів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що для подолання наслідків кризи, спричиненої коронавірусом COVID-19, українській авіації потрібно 1,5-2 роки. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі European Business Association, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Наші прогнози: якщо в червні потроху почнемо відновлюватися, то до кінця року вийдемо приблизно на половину того пасажиропотоку, який був раніше. Але взагалі авіація інерційна. Тому ми десь півтора-два роки повертатимемося до орієнтовно того трафіку пасажирів, до якого дійшли", - сказав Криклій.

Окрім цього, міністр зазначив, що в планах – забезпечити фінансову спроможність держпідприємств та аеропортів для їхньої роботи і якнайшвидшого відновлення після карантину.

Водночас він уточнив, що "рятувати кожне підприємство - українського бюджету не вистачить", тому для їх підтримки потрібні програми.

Нагадаємо, раніше в НБУ заявили, що за місяць карантину міжнародні резерви України зменшилися на 7,8% і наразі становлять 24,9 млрд дол. США. 

Loading...