На тлі карантину Укрспирт потроїв прибуток

Укрспирт

У цей фінансовий результат не входить виробництво сировини для антисептиків

За перший квартал 2020 року чистий прибуток ДП "Укрспирт" склав 9 млн 284 тис. гривень, що на 151% перевищує відповідний показник за аналогічний період минулого року. Про це повідомив в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун, передає пресслужба компанії.

"За перші три місяці 2020 року чистий прибуток "Укрспирту" склав майже 9,3 мільйона гривень. У порівнянні з тогорічним результатом за перший квартал — 3,7 мільйона гривень — відбулося зростання у три рази. Також підприємство за перший квартал сплатило на 64% більше податків у державний бюджет, у порівнянні з першим кварталом 2019-го. До такого фінансового результату призвела, зокрема, детінізація галузі. Вплинув і новий спрощений механізм купівлі спирту, який ми запровадили наприкінці березня для ФОПів та юросіб", - повідомив Блескун.

Зокрема, через впровадження спрощеного механізму купівлі спирту за останні 10 днів березня були укладено 150 договорів та відвантажено 3510 літрів спирту.

Разом з тим, в.о. директора ДП "Укрспирт" зауважив, що в цей фінансовий результат не входить виробництво сировини для антисептиків, адже компанія розпочала його виробництво на початку квітня.

Новини за темою: Намагалися незаконно відправити 127 тонн спирту: Нефьодов розповів про контрабанду тижня

Нагадаємо, раніше уряд заборонив експорт спирту з України через коронавірус.

Loading...