live

На Рівненській АЕС відключили третій енергоблок

Енергоблок перебуватиме в резерві до серпня 2020 року

Рівненська АЕС. Фото: rnpp.rv.ua

На Рівненській атомній електростанції відключили від мережі та перевели у резерв третій енергоблок. Про це повідомляє пресслужба РАЕС. 

"У зв’язку із балансово-системним обмеженням ДП "НАЕК "Енергоатом" згідно із ухваленою заявкою 21 травня 2020 року о 13:15 відключено від мережі та переведено у резерв енергоблок №3 (ВВЕР-1000)", - йдеться у повідомленні.

Також відповідно до нового Прогнозного енергобалансу виробництва та споживання електроенергії в енергосистемі України на 2020 рік планується, що енергоблок перебуватиме у резерві до 4 серпня 2020 року.

Як зазначається, минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували усі чотири енергоблоки із сумарним навантаженням 2256 МВт. За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 54,2 млн кВт год електроенергії, з початку місяця – 1 млрд 117,1 млн кВт год електроенергії та з початку року – 7 млрд 972,7 млн кВт год електроенергії.

Новини за темою: ДБР розслідує дії Міненергетики через обмеження виробітку електроенергії на АЕС

Нагадаємо, 12 травня на Рівненської АЕС четвертий енергоблок відключили від енергомережі та вивели в "гарячий резерв", реакторна установка енергоблоку була розвантажена до мінімального контрольованого рівня потужності.

Loading...