Ми не будемо надувати бюджет-2021 необґрунтованими доходами і збільшувати дефіцит, – Марченко

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

За словами міністра, дефіцит бюджету і доходи є оптимальними

Міністерство фінансів не бачить можливості надувати бюджет-2021 необґрунтованими доходами й не бачить можливості збільшувати дефіцит бюджету. Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK заявив очільник відомства Сергій Марченко.

"Але головне, що я хочу сказати, що ми не бачимо можливості надувати цей бюджет необґрунтованими доходами і ми не бачимо можливості збільшувати дефіцит бюджету. Дефіцит бюджету і доходи є оптимальними", - сказав Марченко.

За словами міністра, якщо депутати вважатимуть пріоритетними для видатків інші сфери, то можливо, наступного року вони будуть змінені.

"Щодо видатків можна говорити, якщо депутати вважатимуть, що пріоритетним не є, наприклад, медицина або освіта, а є, наприклад, інша сфера, ми будемо дискутувати, пояснювати, що, можливо, у наступному році все ж таки пріоритетом є ці сфери", - додав Марченко.

Новини за темою: Втрачаємо професіоналів: Міністр Марченко пояснив збільшення видатків на чиновників

Нагадаємо, 18 вересня міністр фінансів України Сергій Марченко під час засідання парламенту представив нардепам проєкт державного бюджету на 2021 рік. Зокрема, він передбачає зростання економіки на рівні 4,6% та інфляцію у 7,3%.

Крім цього, доходи у державному бюджеті на наступний рік плануються на рівні 1071 млрд грн (+92,3 млрд грн до плану 2020 року), а видатки – на рівні 1350 млрд грн.

Loading...