МВФ і Україна попередньо домовилися про нову програму співпраці: Що відомо

Міжнародний валютний фонд

фото з відкритих джерел

Зокрема, програма розрахована на 18 місяців

Міжнародний валютний фонд і влада України досягли угоди (Staff Level Agreement) про нову програму співпраці Stand By на суму 5 млрд доларів. Про це повідомляється на сайті МВФ.

Зокрема, програма розрахована на 18 місяців. Так, 21 травня група співробітників МВФ на чолі з Іванною Владков Холлар завершила дистанційні обговорення з українською владою.

Новини за темою: Переговори непрості: Шмигаль прокоментував отримання кредиту від МВФ

"Новий stand-by з доступом до суми в розмірі 5 млрд доларів США буде спрямований на забезпечення платіжного балансу та бюджетної підтримки, щоб допомогти владі усунути наслідки COVID-19... Це буде гарантувати, що Україна буде готова повернутися до зростання і відновити більш широкі реформи, коли криза закінчиться", - йдеться в заяві.

Також очікується, що ця домовленість "стане каталізатором додаткової двосторонньої і багатосторонньої фінансової підтримки".

Попередня угода ще буде затверджуватися керівництвом Фонду та Виконавчою радою МВФ. Очікується, що розгляд цього питання відбудеться у найближчі тижні.

Новини за темою: Рада схвалила закон про банки, необхідний для співпраці з МВФ

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив з послами країн "Групи семи" (G7) та ЄС Мінський процес і продовження співпраці з МВФ.

Loading...