Можемо протриматися кілька місяців, далі – колапс, – Ємець про "діри" у бюджеті

Леонід Ємець Фото - скріншот

"Експорту нині, практично, немає"

У бюджеті цього року записано майже 50 мільярдів від великої приватизації, проте надходження від приватизації будуть мізерні, і в бюджеті буде "дірка" ще у 50 мільярдів.

Про це в ефірі ток-шок "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України попереднього скликання Леонід Ємець.

Гість ток-шоу зауважив, що у державному бюджеті нашої країни, зокрема, і в поточному році, є "дірки".

"У бюджеті цього року записано майже 50 мільярдів від великої приватизації. Там величезна кількість підприємств, цілісні майнові комплекси, які неможливо сьогодні, за чинним законодавством приватизувати, бо треба провести їхню оцінку та аудит. А в них частина їхнього майна знаходиться на окупованих територіях і в Криму, і можливості провести аудит і оцінку немає жодної. Тому це буде "дірка" ще у 50 мільярдів, і надходжень від приватизації буде мізер. Тепер ми дивимося на зменшення надходжень до Пенсійного фонду. Про що це говорить? Вони ж реально зменшуються, це статистичні дані. Це говорить про те, що менше платяться зарплати, більше ідуть у "тінь", – заявив Леонід Ємець.

Він наголосив, що експорту нині, практично, немає. Леонід Ємець застерігає, що, таким чином, ми можемо протриматися буквально кілька місяців, а далі нас очікує колапс й абсолютний провал.

Новини за темою: З’явився текст закону про часткову приватизацію "Нафтогазу", "Укрпошти" і УЗ

Як повідомляли, економіст Михайло Кухар заявив, що добу тому почалася світова фінансова криза.

Нагадаємо, через спалах коронавірусу у світі вартість акцій компаній на фондових ринках впала на п'ять трильйонів доларів США.

Читайте також: "Чому українська економіка почала різко гальмувати, і що з нею буде в поточному році?"Loading...