Moody's покращило рейтинг України після ухвалення програми з МВФ

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр запевнив, що підвищення рейтингу пожвавить економіку та сприятиме покращення добробуту українців

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинг України до рівня В3 зі стабільним прогнозом після укладення нової програми з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

"Moody's Investors Service підвищило рейтинг довгострокового емітента та пріоритетних незабезпечених зобов'язань уряду України до рівня B3 з Caa1, прогноз - "стабільний", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ухваленню такого рішення сприяло скорочення короткострокових викликів фінансування, а також укладення нової програми з МВФ. За даними видання, рішення про підвищення рейтингів також відображає надії Moody's на те, що нова програма МВФ допоможе закріпити прогрес реформ, який було досягнуто в протягом останніх років.

"Це потужний позитивний сигнал для українських та іноземних інвесторів. А також підтвердження того, що фінансова політика Уряду сприяє зміцненню економіки України", – прокоментував цю подію прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Новини за темою: Шмигаль розповів, на що витратять 2,1 млрд доларів траншу від МВФ

За його словами, підвищення рейтингу пожвавить економіку, що у підсумку сприятиме покращення добробуту українців.

Нагадаємо, цього тижня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила 18-місячну програму "Stand-by" для України розміром 5 млрд доларів. 

А 12 червня Україна отримала перший транш у розмірі 2,1 мільярдів гривень.Loading...