Монетизація пільг: Гетманцев заявив, що підтримує такий підхід

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Держава не може завжди фінансувати такий обсяг пільг

Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Слуги Народу" Данило Гетманцев заявив, що монетизація пільг – це абсолютно здорова та правильна ідея, яку він особисто підтримує.

Про це він сказав в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

"Монетизація пільг – абсолютно здорова ідея, абсолютно правильна ідея, яку я особисто підтримую. Так, це не мій комітет, це комітет Галини Третьякової, вона, до речі, теж абсолютно підтримує цю ідею. І в загальному за цим майбутнє. Тобто ми не зможемо і далі фінансувати такий обсяг пільг", – заявив глава податкового Комітету Ради.

Новини за темою: Монетизація в дії: стало відомо про різке скорочення боргу за компослуги

Крім того, додав народний депутат, пільги, які отримують українці, не завжди справедливі.

"Давайте бути відвертими, що пільги, які отримують за підробленими документами, за оформленими документами з порушенням процедури, пільг, які обтяжують бюджет з одного боку, а з іншого боку, насправді, і не повинні відходити тим людям, які, насправді не мають на них право. Тому монетизацію пільг однозначно я підтримую, цей підхід. Ми повинні переглядати, ми повинні відповідно до Конституції, не порушуючи Конституцію, переводити їх в грошову форму", – підкреслив Гетманцев.

Політик додав, що така система має бути і щодо ціни на електроенергію.

Нагадаємо, з 1 жовтня в Україні почав діяти новий механізм монетизації пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги. Відтепер ті громадяни, яким було призначено субсидії, зможуть отримувати їх у вигляді готівкових та безготівкових виплат. Якщо сума у платіжках за комуналку буде за опалювальний період менша, ніж розмір субсидії, українці зможуть одержувати різницю готівкою та витрачати на власний розсуд.

Більше про новий механізм монетизації субсидій на комуналку: Хто, як і де має право отримати компенсацію на оплату ЖКП, можна прочитати тут

 

Loading...