Мінреінтеграції почало розробку стратегії економічного відновлення Донбасу

Фото з відкритих джерел

Листи із запрошенням долучитися до роботи було направлено до міжнародних організацій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розпочало роботу над проєктом Стратегії економічного відновлення Донбасу. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції. 

Так, для цього при Міністерстві буде створено відповідну міжвідомчу робочу групу для розробки Стратегії економічного відновлення Донбасу.

Зазначається, що відповідні листи із запрошенням долучитися до роботи було направлено до 189 установ, серед яких:

  • органи державної влади (11 Комітетів Верховної Ради, ОП, РНБО, НБУ, 8 Міністерств, Державна податкова служба, Державна митна служба, Донецька і Луганська ОДА, ВЦА м. Авдіївка та м. Торецьк) - 28;
  • органи місцевого самоврядування (місцеві ради та ОТГ) - 44; асоціативні об‘єднання - 37; науково-дослідні установи - 22;
  • міжнародні організації - 7; громадські організації - 51.

До слова, роботу над проєктом було розпочато для забезпечення умов для повернення людського капіталу, сталого розвитку та зростання соціально-економічних показників територій, постраждалих внаслідок збройного конфлікту.

Новини за темою: РФ вивезла з Донбасу вугілля майже на 5 млрд доларів, - МінТОТ

Нагадаємо, нещодавно роскомнагляд на вимогу Генеральної прокуратури РФ заблокував сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Loading...