Міністр Степанов розповів, якою має бути зарплата лікаря в Україні

Максим Степанов МОЗ

Це той мінімум, який уряд просто зобов'язаний забезпечити

Заробітна плата лікаря в Україні повинна починатися від 22-25 тисяч гривень.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Міністр наголосив, що основним із головних елементів державного бюджету на 2021-й рік має бути питання заробітних плат лікарів.

"І те, що ми подавали Міністерству фінансів свої бюджетні запити, і те, що ми подавали нашим народним депутатам, як ми це бачимо, що заробітна плата лікаря повинна починатися з 22-25 тисяч гривень, - це той мінімум, який ми просто зобов’язані забезпечити", – заявив Максим Степанов.  

Він підкреслив, що заяви багатьох народних депутатів про те, як вони борються за українську медицину і що їм не байдужа доля кожного лікаря, підтвердяться або спростуються під час голосування у Верховній Раді за державний бюджет.

"Моя ж позиція в цьому буде незмінна і незалежна ні від чого. Це позиція, з якою я прийшов. Я наполягаю на тому, що медицина повинна адекватно фінансуватися. Це те, що об’єднує всіх без виключення українців. Всі ми хочемо бути здоровими", – акцентував Максим Степанов.

Новини за темою: Лікарів потрібно буде вакцинувати кожні 3 місяці, оскільки імунітет до COVID-19 буде зникати, – Пушкарьова

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у 2021 році заробітна плата українських медиків зросте у 2,5 рази.

Додамо, співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив, що повне і негайне фінансування медицини і наведення порядку в галузі медицини, а не запуск чат-ботів, повинні бути сьогодні в пріоритеті влади.

Loading...