Міністр Кабміну: Половина алкогольного ринку в Україні перебуває у "тіні"

Дмитро Дубілет Фото - скріншот

В "Укрспирті" ще багато "тіньових" схем, каже Дмитро Дубілет

Коли у державі є монополія, виникає корупція та багато зловживань: до прикладу, сьогодні в Україні половина ринку алкоголю перебуває у "тіні".

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Дмитро Дубілет заявив, що сьогодні 50% алкогольного ринку в Україні перебуває у "тіні".

"Якщо повернутися до "Укрспирту", то зараз там керівник, який намагається бодай щось зробити для того, щоб поламати якісь схеми, але, я думаю, що все одно там, м’яко кажучи, там дуже ще багато "тіньових" схем, бо це важке питання, бо держава – це неефективний власник", – заявив Дмитро Дубілет.

Новини за темою: У районі ООС виявили партію безакцизного елітного алкоголю на півмільйона гривень

Гість ток-шоу зауважив, що "залізною" рукою можна розставити на посади чесних людей, та, водночас, зауважив, що не відомо, де їх брати. Або ж, продовжив міністр, визнати, що підприємство буде ефективнішим, якщо ним буде керувати приватний власник.

"Ми бачимо, що приватні власники – ефективніші, аніж держава", – заявив Дмитро Дубілет.

Новини за темою: Більшість заводів заводів "Укрспирту" не здатні виробляти спирт через поганий технічний стан, - Мінекономіки

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський провів нараду з Кабінетом міністрів під час якої заслухав звіт уряду про виконання своїх указів і поставив ряд нових завдань перед прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, зокрема вирішення питань щодо приватизації "Укрспирту" протягом двох місяців.Loading...