Мінінфраструктури хоче контролювати контрабанду та дороги через супутники

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Також це сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів

Міністерство інфраструктури планує використовувати супутникові сервіси для моніторингу стану доріг, морської контрабанди, видобутку природних ресурсів і запобігання надзвичайним ситуаціям. Про це повідомив міністр відомства Владислав Криклій під час зустрічі з головою Державного космічного агентства Володимиром Усовим.

"Супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, у тому числі, критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками. І ми маємо це використовувати вже зараз", - відзначив Криклій

За його словами, це сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів, дозволить запобігати надзвичайним ситуаціям природного або техногенного характеру.

Новини за темою: На Луганщині біля кордону з РФ через дії контрабандистів загинули 400 каченят

Нагадаємо, за перше півріччя цього року українські митники виявили 7,2 тис. порушень митних правил, а загальна вартість предметів правопорушень становить близько 1,16 млрд грн. Серед найбільших популярних товарів контрабанди - тютюнові вироби,  мобільні телефони та наркотичні речовини.

Loading...