live

Мінінфраструктури готує концесію залізничних вокзалів у п'яти містах України

Владислав Криклій. Фото kmu.gov.ua

До кінця лютого мають також визначитись щодо концесійних проєктів у аеропортах Львів, Запоріжжя, Херсон та Чернівці

Міністерство інфраструктури готує концесії вокзалів залізничних станцій Чоп, Дніпро Миколаїв, Харків, Хмельницький.

Про це заявив очільник відомства Владислав Криклій під час презентації переможців перших концесійних конкурсів в портах України, повідомляє пресслужба.

За його словами, перші концесійні конкурси у портах України успішно проведено. Їх виграли компанії Рісоіл-Херсон та QTerminals, які мають досвід, ресурси та плани на довгострокову перспективу. Сумарний обсяг інвестицій у розвиток портів Херсон та Ольвія у найближчі 5 років складе 3,7 млрд гривен.

Новини за темою: У Кабміні затвердили перелік доріг, які відновлять у 2020 році, - Криклій

Зокрема, переможець концесійного конкурсу у порту Херсон компанія Рісоіл-Херсон інвестує 300 млн гривень у розвиток порту впродовж чотирьох років, що на 40% більше, ніж встановлювалось вимогами конкурсу. А переможець конкурсу у порту Ольвія компанія QTerminals з Катару вкладе в розвиток порту впродовж 5 років 3,4 млрд гривень.

Міністр інфраструктури також повідомив, що наступний концесійний конкурс буде в морському порту Чорноморськ. Там інвесторам запропонують контейнерний термінал та поромну переправу.

Новини за темою: Керувати УЗ не обов'язково повинен залізничник, – Криклій

"Далі – конкурс у морському порту Одеси, де інвесторів має зацікавити пасажирський термінал та готель. Окрім цього, за підтримки Світового банку працюємо над проєктами концесійних доріг: Львів – Стрий та Львів – Тернопіль. До кінця лютого плануємо визначитись щодо концесійних проєктів у аеропортах Львів, Запоріжжя, Херсон та Чернівці", – повідомив Криклій.

Новини за темою: Міністр інфраструктури Криклій назвав розмір своєї зарплати

Також, за його словами, Міністерство готує концесії вокзалів залізничних станцій Чоп, Дніпро Миколаїв, Харків, Хмельницький, які мають дати нову якість для наших пасажирів на залізниці", – підкреслив Владислав Криклій.

Раніше міністр інфраструктури заявив, що готовий стати персональною нянею для інвесторів, які вкладатимуть кошти в українську інфраструктуру. 

 

Loading...