Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Мінімальний соціальний пакет, який сьогодні є в Україні, мало де у світі залишився, – Наливайченко

Телеканал ZIK

80% українців заявляють, що вижити в нинішній ситуації не можуть

Такого мінімального соціального пакету, як сьогодні тримає українська влада для своїх громадян, у світі немає.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Валентин Наливайченко.

Політик зауважив, що міжнародні підходи та стандарти в опитуваннях громадської думки, особливо економічних, Україні не підходять за двома показниками:

"Перше – таких мізерних пенсій вже ніде у світі не залишилося. Друге – такого мінімального соціального пакету, як сьогодні тримає українська влада для своїх громадян, у світі немає. Наприклад, якщо порівняти забезпечення медициною та систему охорони здоров’я у європейських країнах, то людину з медичною страховкою в будь-якій країні Європи не можна порівняти з доступом і якістю медичних послуг, які може отримати громадянин України, навіть якщо у нього є гроші заплатити. Це нас має спонукати до іншого", – підкреслив народний депутат.

Новини за темою: Всі соціальні проєкти згорнуті та ні слова про промисловість: Професор Журавський проаналізував видатки держбюджету-2021

Валентин Наливайченко наголосив, що зараз настав час визначитися і виправити курс, яким рухалася Україна останні роки.    

"А останній рік – особливо. Тому держава має вживати заходів на розвиток і виживання. Адже 80% громадян у регіонах і на місцях кажуть, що все не так, все не те. Так бідно люди жити не хочуть. І має бути альтернатива. А альтернатива одна – почати запускати економіку, щоб там були професіонали, почати вкладати та інвестувати у медицину, лікарні, розбудовувати їх, ремонтувати. І ще одне – зробити так, щоб не можновладці і дармоїди в наглядових радах отримували по сотні тисяч гривень, а щоб вчителям і лікарям підняли зарплати бодай до рівня депутатів", – підсумував політик.

Новини за темою: Дефіцит бюджету буде такий, що не фінансуватимуться жодні соціальні витрати держави, – Дубінський

Нагадаємо, раніше співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко заявив, що влада знову обдурила людей, адже Кабінет міністрів ще на рік переніс реалізацію постанови про підвищення мінімальних зарплат вчителям.

Loading...