Мінфіну дозволили реалізовувати "касові апарати в смартфоні"

Фото з відкритих джерел

Фіскальний додаток для програмного РРО стане доступним з 1 серпня

Міністерством юстиції зареєстровано наказ Мінфіну про порядок реєстрації та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій - РРО, а також наказ про затвердження форм і змісту розрахункових документів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Наказом від 23 червня 2020 року № 317 безпосередньо затверджено порядки реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО); визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи ПРРО в режимі офлайн", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Мінфін розблокував 7,6 млн грн фінансування Центру Довженка

Також другим наказом від 18 червня 2020 року № 306:

  • вдосконалено форму і зміст розрахункових документів, що РРО та/або ПРРО;
  • затверджено нову форму розрахункового документа для операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів;
  • забезпечено можливість зазначення штрих-кодів товарів.

У Мінфіні наголошують, що запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності, а програмне забезпечення "РРО в смартфоні" стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків.

Новини за темою: ДФС затвердила новітні касові апарати для розрахунків за допомогою смартфону

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що відставка голови Національного банку України Якова Смолія не повинна вплинути на курс гривні до долара. Loading...