Мінфін прозвітував про 5 місяців роботи програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Фото з відкритих джерел

Також там розповіли, що відмову отримали 33% заявників

За 5 місяців програми "Доступні кредити 5-7-9%" кредити отримали 1140 підприємців на загальну суму 1,45 млрд грн, з них - 106 угод на 360,136 млн грн підписали за минулий тиждень. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Загалом програма на 66% забезпечила зростання загального кредитного портфеля банківської системи у національній валюті за лютий-травень 2020 року, які можна назвати найважчими місяцями жорсткого карантину.

Кожен шостий, хто відповідає базовим критеріям програми та звернувся в банк з повним пакетом документів, отримує кредит. Такий відсоток задоволення заявок відповідає загальній статистиці по власних банківських програмах", - йдеться у повідомленні.

Водночас відмови отримали близько 34,5% заявників. 

Новини за темою: "Доступні кредити 5-7-9%": За два тижні видали понад 27 млн гривень

Найчастіше серед відмов була ділова репутація позичальника (негативна кредитна історія, поганий фінансовий стан, кримінальні справи тощо).

Близько 3100 заявок зараз знаходяться на різних стадіях розгляду у банках.

"За п’ять місяців уряд тричі змінював Програму "Доступні кредити 5-7-9%", шукаючи рішення тих проблем, з якими стикалися підприємці на шляху до своїх доступних кредитів. Перед кожною зміною Програми були ретельно опрацьовані пропозиції банків, представників різних асоціацій та підприємців", - нагадали у Мінфіні.

Як повідомляється, позику в рамках програми можна отримати в 16-ти банках: АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк", АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Укрексімбанк", АТ АКБ "Банк Львів", ПАТ "ПУМБ", ПАТ "Банк Альянс", ПАТ "Банк Восток", АТ "Кредобанк", АТ "Райффайзен Банк Аваль", АТ "Таскомбанк", АТ "Альфа-банк", АТ "КБ "Глобус", АТ "Мегабанк", АТ "Поликомбанк", АТ "Креді Агріколь Банк".

Новини за темою: Кабмін розширив програму "Доступні кредити "5-7-9" для підтримки бізнесу

Раніше повідомлялося, що першим в Україні стартапом, який отримав "Доступний кредит 5-7-9%" на свій бізнес став екопідприємець із Хмельницького.Loading...