Мінекономрозвитку врахує негативні наслідки введення мита на імпортне дизпаливо для "Укрзалізниці"

Фото з відкритих джерел

Мінекономрозвитку при ухваленні рішення про введення мита на імпортне паливо дизельне врахує інформацію, надану "Укрзалізницею" про негативний вплив на її діяльність такого рішення. Про це повідомляється у відповіді Мінекономрозвитку на звернення АТ "Укрзалізниця", передає Сensor.net.

"Інформацію АТ "Укрзалізниця" враховано Мінекономіки в рамках обробки скарги про порушення і проведення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини (дизельного палива та скрапленого газу) походженням з Російської Федерації", - йдеться у відповіді Мінекономрозвитку.

У зверненні "Укрзалізниці" до міністра економіки зазначалося, що підприємство є одним з найбільших споживачів дизельного палива в країні і щорічно купує більше 300 тис. тонн, та введення на нього мита негативно вплине на діяльність компанії.

"Введення імпортного мита на постачання дизпалива в Україні суттєво вплине на господарську діяльність підприємства. Згідно з оцінками експертів, введення мита на імпорт дизельного палива призведе до збільшення цін для всіх споживачів на внутрішньому ринку на 1,57 тис. грн/т у перший рік, що збільшить витрати АТ "Укрзалізниця" на 470 млн грн на рік. Надалі при збільшенні ставки імпортного мита з 8,46 до 25,4% додаткові витрати АТ "Укрзалізниця" складуть 1,4 млрд грн на рік ", - зазначили в "Укрзалізниці".

В компанії закликали міністра сприяти відмові в задоволенні заяви ПАТ "Укртатнафта" і АТ "Укргазвидобування" про початок антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну дизельного палива і не допустити зростання цін на дизельне паливо для кінцевих споживачів.

Нагадаємо, раніше політолог Кирило Сазонов заявив, що близькі до олігарха Коломойського компанії добиваються введення акцизу на імпорт дизпалива і скрапленого газу, що призведе до підвищення цін на заправках.

У свою чергу президент Української зернової асоціації Микола Горбачов підкреслив, що введення мит на імпортне дизпаливо призведе до зростання цін на нього і негативно позначиться на аграріях, які є ключовим його споживачем.

Loading...