live

Мінекономіки хоче із 2021 року надавати 15-17 млрд гривень на держпідтримку промисловості

Йдеться про підтримку державою високотехнологічної промисловості

Міністр економіки України Тимофій Милованов YES2019/Володимир Чеппель

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонує в Бюджетній резолюції закласти із 2021 року державну підтримку на розвиток промисловості в 15-17 млрд грн на рік. Про це розповів міністр економіки Тимофій Милованов в ефірі одного із українських телеканалів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я був на економічному комітеті (парламентський комітет з питань розвитку економіки, - ред.), і ми подали їм пропозиції... Ми плануємо десь 15-17 млрд грн виділяти на рік підтримки для промисловості", - зазначив міністр.

Окрім цього, Милованов уточнив, що це стосується держпідтримки високотехнологічної промисловості, а виділення коштів відбуватиметься для перспективних підприємств.

"Ми таку підтримку робитимемо десь, може, на конкурсній основі. Вона має бути ефективною. Це не дотації, це державна підтримка тих, хто для нас найбільш перспективний", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України заявили, що мають намір видати пільгові кредити на розвиток малого бізнесу 50 тисячам підприємців.

Loading...