Мінекоенерго оновило прогнозний енергобаланс країни: Що змінилося?

Енергетика

Фото з відкритих джерел

Загальне зменшення виробництва електроенергії у порівнянні з попередньою редакцією балансу становить 5,9%

Міністерство енергетики та захисту довкілля 28 квітня затвердило оновлений прогнозний баланс електроенергії на 2020 рік, який передбачає зниження виробництва на усіх електростанціях України, окрім теплоелектроцентралей (ТЕЦ) та відновлювальних джерел енергії (ВДЕ). Про це йдеться у відповідному документі, опублікованому на сайті Мінекоенерго.

Зазначається, що загальне зменшення виробництва електроенергії у порівнянні з попередньою редакцією балансу становить 5,9% (до 143 млрд кВт·год).

При цьому зниження виробництва на АЕС прогнозується на 8,6% (до 73,7 млрд кВт·год), на ТЕС - на 7,8% (до 38,9 млрд кВт·год), на ГЕС - на 4,8% (до 4,85 млрд кВт·год).

Втім, прогнозується, що виробництво на ТЕЦ збережеться майже на тому ж рівні - 11,1 млрд кВт·год.

А "зелені" електростанції у 2020 році, відповідно до прогнозного балансу, мають виробити 11,37 млрд кВт·год.

Відповідно до документа, імпорт електроенергії в основну частину ОЕС України з РФ та Білорусі до кінця 2020 року не передбачається. 

Імпорт в "острів Бурштинської ТЕС" з країн Євросоюзу передбачено на рівні 4,9 млрд кВт·год.

"Експорт електроенергії прогнозується близько 7 млрд кВт-год, з яких до країн ЄС - 6,6 млрд кВт·год", - додали в "Укренерго".

Нагадаємо, на Рівненській атомній електростанції 29 квітня о 20:05 після спрацювання автоматики від мережі був відключений атомний блок №3 потужністю 1000 МВт.

 Loading...