live

Медведчук: У МВФ з'явилися нові забаганки, зокрема й щодо наглядової ради "Нафтогазу"

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

У Міжнародного валютного фонду є нові вимоги для надання кредиту Україні, що стосуються наглядової ради НАК "Нафтогаз Україна". Про це заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Ми сьогодні знаємо, які додаткові вимоги МВФ будуть, якщо цей кредит буде виділено, 5 млрд, який буде розраховано на 18 місяців. Це означає, що зараз отримаємо 1,9, а чи отримаємо інші, різницю між 5 млрд і 1,8, життя покаже, тому що там є нові "забаганки": і в питаннях Вищої ради юстиції, а найголовніше - в питаннях НАК "Нафтогаз", – сказав він.

Також Медведчук розповів подробиці цих додаткових вимог.

"Вже є пункт, який оголошується, що колись, за Гройсмана, обмежили права наглядової ради НАК "Нафтогаз". Тому що спостережна рада НАК "Нафтогаз" - це переважно іноземні громадяни, які керують в цьому випадку головною державною корпорацією, яка впливає на ціни для ЖКП – це ж НАК "Нафтогаз" підвищує ціни, це ж він захмарні розцінки вводить. Так от уряд Гройсмана обмежив, ба більше, Гройсман мав необережність заявити, що не буде продовжено контракт з Коболєвим. Пам'ятайте, що з цим було? Поставили його на місце, загнали під лавку, я маю на увазі Гройсмана, а Коболєв залишився при своїх інтересах. Не при своїх - на користь американських господарів. Це природний факт на сьогодні", – зазначив політик.

Раніше Медведчук заявляв, що Україна повинна реструктуризувати борги перед Міжнародним валютним фондом або оголосити дефолт.