Медведчук: У МВФ і Світового банку найближчим часом з'являться нові "хотілки"

Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

У Міжнародного валютного фонду і Світового банку найближчим часом з'являться нові "хотілки". Таку думку висловив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"З таким завзяттям, як сьогоднішня влада намагається будь-якою ціною, незважаючи ні на що, отримати ось цей транш МВФ, причому незрозуміло який - 2 млрд, 4, 6 або до 10 млрд... Ви ж розумієте, що мова йде про відкриття нової програми, яка буде складатися з траншів, і який транш ми встигнемо отримати за ті "хотілки", які висловлювалися і МВФ, і Світовим банком, і фондами Сороса, і взагалі в результаті зовнішнього управління, яке введено в Україні, ми не знаємо. Але в даній ситуації підписаний закон про землю, опублікований вчора, намагаються ухвалити закон про банківську діяльність. З приводу закону про землі вже висловилися - Світовий банк, який сказав, що "це не те, треба вносити зміни, треба вдосконалювати цей закон, тому треба над ним ще працювати", МВФ з цим погодився. Тому ті "хотілки", які були і які стали результатом злочинного і ухвалення, і підписання закону про ринок землі, - вони ще не закінчилися. Я думаю, з'являться нові вимоги, і найближчим часом ми про них дізнаємося, тому що це вимоги не тільки Світового банку, МВФ - це взагалі політика по відношенню до України, просто політика як по відношенню до країни, яка є якщо не колонією, то напівколонією, що знаходиться повністю у сфері зовнішнього управління Заходу", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше сьогодні народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Вадим Рабінович заявив, що Міжнародний валютний фонд, який вказує Києву, кого призначати і як жити, - це злочинна організація, яка випустила свої щупальця в нашій країні.

Також повідомлялося, що МВФ звільнив від боргів 25 бідних країн через пандемію COVID-19. Однак України в цьому переліку немає.