live

Медведчук: МВФ продовжує політику виняткового цинізму щодо України

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Міжнародний валютний фонд (МВФ) продовжує політику виняткового цинізму щодо України. Таку думку висловив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" і народний депутат Віктор Медведчук в заяві, розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

"Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що для досягнення остаточних домовленостей про нову програму розширеного фінансування для України необхідно прийняти закон про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, а головне – завершити ухвалення земельної реформи.

Міжнародний валютний фонд здійснює пряме зовнішнє управління Україною звичними для нього цинічними методами. Здійснює навіть зараз, коли Україна зіткнулася з наслідками непродуманої і непрофесійної політики влади, яка багаторазово посилюється пандемією коронавіруса, коли економіка і фінансова система нашої країни опинилися на межі колапсу.

В цій ситуації Міжнародний валютний фонд йде на відкритий шантаж, змушуючи владу погодитися на його вимоги і прийняти закони щодо банківської системи і, головне, щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

"Опозиційна платформа – За життя" виступає категорично проти продажу землі, робила і робить все можливе для того, щоб закон, який дозволить розкрадання земель, не був прийнятий. Нашу позицію поділяють і підтримують громадяни України – понад 70% з них виступають категорично проти продажу землі. Незважаючи на це українська влада, яка перебуває під жорстким зовнішнім управлінням і фактичним контролем МВФ, продовжує продавлювати це рішення, по суті знищує країну.

В ситуації глобальної кризи МВФ вкотре продемонстрував готовність використовувати проблеми свого "партнера" для досягнення власних цілей. Очевидно, що Україна не може розраховувати на допомогу Міжнародного валютного фонду, тому вести такі переговори влада має з Російською Федерацією, Китаєм, іншими країнами, які таку допомогу можуть надати.

Це єдиний реальний вихід, який дозволить врятувати Україну та вивести її з складної економічної та соціальної ситуації".