Медведчук: Дохідна частина бюджету на 66% складається з внутрішніх і зовнішніх позик

Голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Дохідна частина державного бюджету на 2020 рік на 66% складається з внутрішніх і зовнішніх позик. Про це повідомив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час брифінгу в кулуарах парламенту, який транслював телеканал ZIK.

"Зміни в закон 2020 - це цинічний обман людей, обман країни, шлях, який веде в нікуди, тому що те, що відбулося сьогодні, коли "Слуги народу" та інші фракції підтримували закон про бюджет, вони повинні розуміти, куди вони цим бюджетом виведуть нашу країну. Зміни в закон про бюджет - це, фактично, курс зовнішнього управління, курс, на який штовхають Україну Світовий банк, МВФ. Я наведу кілька цифр, і ті, хто буде дивитися це інтерв'ю, самі визначаться, про що йде мова. Дохідна частина бюджету 2020, після внесених змін становить 975 мільярдів гривень. Запозичення становлять 642 мільярда. Тобто, 66% дохідної частини бюджету - це внутрішні і зовнішні запозичення. Як можна охарактеризувати економіку України, соціальну сферу і взагалі нашу країну, якщо 66%, фактично, у дохідній частині бюджету становить не те, що робиться в країні, не те, що заробляються гроші, які йдуть в дохідну частину бюджету, а це все кошти, які у підсумку будуть запозичені за рахунок кредитів, і за рахунок того, що їх треба буде віддавати", - зазначив політик.

Новини за темою: Секвестр бюджету: Що у кого забрали, щоб сформувати стабілізаційний фонд боротьби з коронавірусом

Раніше Віктор Медведчук заявляв, що ухвалений сьогодні владою бюджет – це злочин проти українського народу.