Медведчук: Договір про зону вільної торгівлі з ЄС себе вичерпав, економічний курс потрібно змінювати

Голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Договір про зону вільної торгівлі з Євросоюзом себе вичерпав, економічний курс потрібно змінювати. Про це заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Сьогодні, коли ми опинилися у цій ямі, нижче дна, якщо говорити про економічний розвиток, то уряд, який поставлено сьогодні паном Зеленським і поставлено сьогодні внаслідок зовнішнього управління західними центрами, зокрема і тими організаціями, які зацікавлені в отриманні фінансів і в забезпеченні повернення боргів, а це в першу чергу МВФ і багато інших неурядових фондів, які працюють. І які сьогодні мають найбільше представництво, адже не секрет, що найбільше представництво в Україні має не пан Зеленський - це він поставив цей уряд, але він його поставив через людей, які були представлені у фонді Сороса, які працювали на західних грантах неурядових, тобто які працювали на ті країни і на ті інтереси, а не на інтереси України. І коли вони кажуть, що вони - слуги народу, то я згоден, напевно. Питання лише - з'ясувати, якого. Але точно не українського народу. Точно не українського", – сказав він.

Політик підкреслив, що треба радикально змінювати економічний курс.

"Курс, який йде за Порошенка, - він себе вичерпав. Курс, який йде в рамках зони вільної торгівлі з ЄС, яка була підписана в 14-му і набрала чинності із січня 2016 року, завів економіку в той стан, який ми відчували останніми роками. Нібито було зростання 2-3-4%, але це зростання не давало нічого в питаннях добробуту. Ба більше, за цей час житлово-комунальні тарифи зросли на 600%. Були на 800, зараз зменшилися у зв'язку з цінами на світових ринках на нафту, з цінами на газ. І це зменшення минуло, але воно все одно на 600% зросло. Сьогодні, наразі, триває економічна криза у світі, і вона позначається на Україні, а Україна за цей час не наростила потужності, не створила інвестиційний клімат", – додав парламентар.

Раніше Медведчук заявляв, що необхідно відновлювати торгово-економічні відносини з РФ і країнами СНД.