Маркарова вивела з Мінфіну через схеми з ОВДП сотні мільйонів у свій банк, при цьому не понесла за це ніякої відповідальності, – Поляков

Телеканал ZIK

"Те саме стосується і всіх інших чиновників"

Колишня міністерка фінансів Оксана Маркарова через схеми з ОВДП вивела сотні мільйонів, в тому числі і на свій з чоловіком банк, при цьому не понесла за це ніякої відповідальності і спокійно собі зараз відпочиває.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив позафракційний народний депутат Антон Поляков.

Коментуючи затвердження програми МВФ stand-by, яка передбачає виділення Україні близько 5 мільярдів доларів, Поляков зауважив, що ці кошти підуть виключно на погашення раніше взятих Україною боргів. Водночас нардеп зауважив: якби в Україні була відповідальність за ті чи інші дії на державних посадах, ситуація в країні була б зовсім іншою.  

"Якби хтось ніс відповідальність за такі дії, в тому числі і уряд Зеленського-Гончарука, в якому працювала Маркарова, яка через схеми з ОВДП вивела сотні мільйонів, в тому числі і на свій з чоловіком банк, при цьому не понесла за це ніякої відповідальності і спокійно собі зараз відпочиває, те саме стосується і всіх інших чиновників, всі схеми продовжуються, все працює. Але влада вже нібито нова, а політичні "договорняки", виходить так, що працюють", – сказав Антон Поляков.

Новини за темою: Поляков: Справи проти Порошенка сьогодні використовуються для відволікання уваги людей від меморандуму з МВФ

За його словами, така сама ситуація відбувається і в Генеральній прокуратурі.

"Знову ж таки, заминаються всі справи. Це вже другий генпрокурор Зеленського, але чомусь прокурори або не з’являються на суди, або розформовуються відділи, з яких прокурори мали би прийти на суд", – додав народний депутат. 

Раніше повідомляли, що міністр фінансів України Оксана Маркарова (у 2018 —2020 роках) заробила у січні 2020 року свій перший мільйон.

Loading...