Марченко пояснив, чому знову звільнили очільника митниці

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

Колишній голова зволікав із реформуванням відомства

Зміна тимчасового виконувача обов'язків голови Державної митної служби сталася через зволікання реформування відомства, зокрема, через зволікання з підготовкою переходу відомства до роботи в форматі єдиної юрособи. Про це виданню "Інтерфакс-Україна" повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Сьогодні за моєю ініціативою уряд призначив нового тимчасового керівника митниці - Андрія Павловського, який на сьогодні є чинним заступником голови Держмитслужби. Причина цього кадрового рішення в тому, що реформа митниці повинна рухатися далі, вона не обмежується тільки виконанням планових показників наповнення бюджету", - сказав Марченко в коментарі агентству.

Новини за темою: Кабмін ухвалив низку важливих призначень. Перелік

За його словами, останнім часом почастішали випадки зволікань з виконанням доручень Міністерства фінансів щодо подальшого втілення плану дій щодо реформування митниці, що сьогодні є неприпустимим.

"Зокрема, мало місце постійне зволікання в питанні підготовки і переходу Держмитслужби до функціонування за моделлю єдиної юридичної особи, яка є ключовим напрямком реформи до кінця цього року. Крім того, ми все частіше чули від бізнесу про відсутність будь-якої реакції з боку Держмитслужби на ті проблеми, з якими бізнес щодня стикається на митниці. Саме тому було прийнято рішення здійснити кадрову ротацію", - пояснив міністр.

Він зазначив, що з червня митниця почала виконувати план по надходженнях до держбюджету, наздоганяючи відставання на початку року.

Новини за темою: Саакашвілі анонсував "революційну" реформу митниці

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що червневі надходження до державного бюджету стали більше на 5,5 відсотків, ніж очікувалося, що свідчить про ефективну боротьбу з тіньовими схемами у податковій та на митниці.

Loading...