Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Ситуація дуже непроста: Марченко підтвердив затримки бюджетних виплат в Україні

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

Втім, це не такі великі суми, про які йдеться у ЗМІ

Міністр фінансів Сергій Марченко підтвердив інформацію про те, що Державне казначейство призупинило фінансування деяких бюджетних видатків і програм. Ситуація дуже непроста, про це він сказав в інтерв’ю "BBC Україна".

"Станом на сьогодні мова може йти про незначні затримки на незначні суми. Ні про які суми у десятки мільярдів гривень, як ідуть інсинуації в пресі, мова не йде. Є окремі затримки, але вони також вирішуються", - сказав він.

Разом із тим, міністр визнав, що недофінансування бюджету є значним.

"Ситуація непроста, абсолютно непроста. Я нікого не обманюю, просто кажу, що так склалося, що значна сума коштів до цього часу нам не надійшла. Мова про більш як 3 мільярди доларів США, які були закладені у нас в бюджеті", - сказав Марченко.

Однак Мінфін має розуміння того, яким чином формувати ліквідність для проведення видатків у грудні.

"У нас є план на випадок подій А, Б і В - як ми діємо, як завершити цей рік так, щоб ми по максимуму профінансували всі видатки, передбачені в бюджеті", - додав міністр.

Новини за темою: Діра у бюджеті така, що не видно ні правого, ні лівого берега, – Геннадій Москаль

Нагадаємо, міністр фінансів заявив, що через те, що Україна досі не отримала запланованих у бюджеті запозичень, до кінця року у кошторисі бракує 3 мільярди доларів

Loading...