"Маємо знайти компроміс": Уряд провів зустріч із МВФ щодо ціни на газ

Фото з відкритих джерел

У Кабміні переконані, що ринок газу має працювати

Кабінет міністрів України провів зустріч із Міжнародним валютним фондом щодо ціни на газ. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Telegram.

За словами Шмигаля, українці страждають від зловживань представників ринку газу. "Позиція нашого уряду: ринок газу в Україні має працювати. На жаль, деякі гравці ринку продовжують зловживати становищем, від чого страждають українці", – висловився прем’єр-міністр.

Водночас очільник уряду заявив про необхідність пошуку компромісу. "Маємо знайти компроміс, що вже сьогодні захистить людей і допоможе ринку газу розвиватися у майбутньому", – написав Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів Сергій Марченко повідомив про стурбованість МВФ щодо можливого рішення українського уряду стосовно зниження цін на газ для побутових споживачів. Міністр додав, що Україна у меморандумі з МВФ брала на себе чіткі зобов’язання щодо ринкового тарифоутворення.

Новини за темою: Антимонопольний комітет перевірить підвищення тарифів на доставку газу

Раніше повідомлялося, що "Нафтогаз України" заявив про готовність забезпечити єдину ціну для всіх побутових споживачів газу під час карантину або до кінця опалювального сезону. В компанії розповіли, що готові прийняти всіх споживачів, чиї постачальники не зможуть надавати газ за регульованою ціною.

Loading...