Маємо справу з найбільш корумпованим міністром: Дубінський про діяльність Криклія

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Криклій умудрився "притягнути" в транспортний комітет законопроєкт про відновлення техогляду

Ми зараз маємо справу з одним із найбільш корумпованих міністрів – міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, який все, що робить, всі зусилля, які докладає, направлені на фінансовий ресурс у вибрані кишені. 

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуги народу") Олександр Дубінський.

Народний депутат розповів, що в Міністерстві інфраструктури є чимало схем для відмивання коштів. Однією з таких є сертифікація газобалонного обладнання. Так, за словами Дубінського, раніше в Україні були тисячі сертифікованих центрів, які видавали сертифікати по 800 гривен, однак Криклій і його подільники змінили нормативну базу Мінінфраструктури, скоротили кількість сертифікованих центрів до шести, встановивши ціну на рівні 3 тисяч гривень за сертифікацію одного комплекту газобалонного обладнання.

Новини за темою: Криклій здійснює пряме конституційне порушення, відмовляючи авіарейсам з українцями прилітати в Україну, – Леонід Ємець

Крім цього, додав нардеп, пан Криклій умудрився "притягнути" в транспортний комітет законопроєкт про відновлення техогляду, який дозволяв окремим компаніям заробляти до мільярда на рік.

Новини за темою: Дубінський: Програма уряду Шмигаля ідентична до програми Гончарука – пустопорожній набір слайдів

"Тому я вважаю, що ми зараз маємо справу з одним із найбільш корумпованих міністрів, який все, що робить, всі зусилля, які докладає, направлені на фінансовий ресурс у вибрані кишені", – заявив Олександр Дубінський.

Як повідомляли, у ЗМІ з’явилися інформація, що безпека українських річок, судноплавства і суднобудівництва опинилася під загрозою через плани міністра інфраструктури Владислава Криклія і голови транспортного комітету Юрія Кісєля прийняти вигідний їм закон про водний транспорт.

Loading...