Локдаун в дії: Експерт з ринку праці назвав першочергові кроки, які має вжити влада для підтримки малого та середнього бізнесу

Телеканал ZIK

Коли бізнес буде захищений, в Україні почнеться економічне зростання

Для підтримки українського бізнесу держава першочергово має забезпечити захист прав підприємців на рівні судової системи, захист приватної власності та прозору роботу правоохоронної системи.   

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив експерт з ринку праці Василь Воскобойник.

Експерт зауважив, що після весняного локдауну малий та середній бізнес зміг адаптуватися до роботи в умовах карантинних обмежень. Однак втрати бізнес таки понесе, тому, додав Василь Воскобойник, задля підтримки українських підприємців держава має вжити такі першочергові кроки:  

"Перше і найголовніше – це щоб у нас дійсно працювала судова система, на яку люди зможуть покладатися в напрямку захисту власних прав. Друге – це захист приватної власності. І третє – це правоохоронна система, до якої можна звернутися у разі якихось проблем, пов’язаних зі злочинністю", – заявив він.

Воскобойник підкреслив: коли люди будуть чітко розуміти, що вони можуть звернутися до правоохоронців, коли знатимуть, що суди їх захистять і винесуть саме те рішення, яке повинне бути, що їх власність буде недоторкана, тоді в Україні почнеться економічне зростання.

"А до тих пір, поки ми будемо чути розповіді про якісь рейдерські захоплення, то хто буде вкладати гроші в цю країну?!" – акцентував експерт з ринку праці.

Новини за темою: Бізнес опинився між молотом та ковадлом, – ресторатор з Тернополя про локдаун

Нагадаємо, 8 січня в Україні посилили карантинні обмеження, які стосуються сфер торгівлі й послуг закладів харчування та проведення масових і розважальних заходів.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд не планує скасовувати чи переносити жорсткий карантин у січні, попри те, що кількість хворих на коронавірус в Україні йде на спад.

Причиною цього він назвав не лише прогнозоване збільшення кількості хворих на COVID-19 після новорічних свят, а й сезонний спалах грипу, який очікується.

 

Loading...