Київ не має наміру допомагати Кремлю у вирішенні критичної ситуації з водопостачанням в окупованому Криму, - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Глава українського МЗС підкреслив, що згідно з міжнародним правом, держава-окупант повністю відповідальна за ситуацію на окупованій нею території

Україна не буде допомагати Російській Федерації у вирішенні критичної ситуації, яка склалася з водопостачанням в анексованому нею Криму. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Ми уважно стежимо за подіями, які відбуваються на Кримському півострові. Безумовно, там ситуація, я б навіть сказав, більш ніж критична. І немає ніяких інструментів для її вирішення з точки зору держави-окупанта - Російської Федерації. Але ми не плануємо допомагати Росії вирішувати її проблеми", - зазначив він.

Кулеба пояснив, що згідно з міжнародним правом, держава-окупант повністю відповідальна за ситуацію на окупованій нею території.

Новини за темою: Не давати воду нашим громадянам у Криму щонайменше – це не по-людськи, – Ірина Паламар

Раніше повідомлялося, що в окупованому Росією Криму спостерігається водний дефіцит і посуха, що зараз перетворюється на реальну загрозу для населення.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров не виключає того, що Росія може піти на силові дії, а "третя сторона" буде переконувати Україну відновити водопостачання півострова.

Loading...