Кузьмін: Клоуни закопали мільярди в асфальт, і це у них називається боротьба з коронавірусом

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Замість того, аби боротися з коронавірусом, клоуни закопали мільярди в асфальт! Це називається у них боротьба з коронавірусом. 

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK  заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Народний депутат зауважив, що розформування так званого  "коронавірусного фонду" – це  злочин влади, адже ще на початку пандемії президент Володимир Зеленський просив український народ і парламент його створити і наповнити десятками мільярдів гривень. Однак сьогодні, додав політик, "слуги народу"  разом із прем'єром замість того, щоб використати ці гроші для боротьби з коронавірусом, відправили їх на будівництво доріг, а президент Зеленський їздить по всій країні, розрізає стрічку, відкриває оновлені ділянки дороги, рекламуючи свою політичну силу.

"Але зачекайте, люди добрі, ви десятки мільярдів закопали в асфальт для того, щоб президент Зеленський зміг перерізати стрічку. А боротьба з коронавірусом? А будівництво лікарень? А закупівля обладнання? А кисень? А апарати ШВЛ, медикаменти, підвищення зарплат та надбавки лікарям? А машини швидкої? А навчання персоналу? Цього нічого немає! Чому? Тому що грошей немає. А чому грошей немає? Тому що гроші вкрали", – заявив парламентар.

Водночас він додав, що довести, що гроші вкрали буде дуже складно, адже прокурор – зі "Слуги народу", а голова СБУ – з "Кварталу-95".

Тому, переконаний Ренат Кузьмін, цю владу потрібно "погнати", і українці мають шанс зробити це на виборах 25 жовтня.

Про те, що прийшов час змінити владу, за словами політика, свідчить й те, що у 21 століття у центрі Європи зарплата медпрацівників та вчителів становить лише 5 тисяч гривень.

"Як це можна пояснити? А мільярди ці клоуни закопали в асфальт! Це називається у них боротьба з коронавірусом. От вам і пояснення всіх наших проблем", – прокоментував Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Україна майже вичерпала бюджетний фонд боротьби з COVID-19, - Мінфін

Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів України розподілив 66 млрд грн із Фонду боротьби з коронавірусом, із яких половину виділено на дороги.

Народний депутат України, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив, що спрямування коштів з фонду боротьби з COVID-19 на ремонт доріг є технічним кроком. Він запевнив, що грошей вистачить на все.

Додамо, народна депутатка України попередніх скликань Олена Бондаренко заявляла, що спрямуванням коштів з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 на ремонт доріг в українських медиків забирають останнє.

Loading...