Курс долара в Україні повинен становити 10 грн/дол., – Олександр Охріменко

Олександр Охріменко Фото - скріншот

Якби так було, то олігархів було б менше, переконаний експерт

Курс долара США в Україні зараз повинен становити 10 гривень за долар. Національна українська валюта зараз передевальвована.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Експерт прокоментував стрибки валют, які відбуваються останнім часом в Україні.

"З точки зору аналітики, курс долара повинен бути 10 грн", – заявив Олександр Охріменко.

Експерт закликав перевести українську зарплату на долари за курсом 10 гривень за долар. З його слів, у такому разі рівень заробітної плати відповідав би тому ж рівню, що є у Східній Європі.

"Правильно, чому заробітна плата в Україні повинна бути, скажімо, як в Албанії, навіть менше? Чому? Абсурд. Що у нас – економіка така допотопна? Ні. Тому що у нас передевальвована гривня. Я розумію, що чим вищий курс гривні, тим більше заробляють валютні спекулянти і ті ж олігархи. Чому в Україні олігархи? Тому що курс 27. Був би 10, олігархів було б менше", – заявив Олександр Охріменко.

Новини за темою: Зеленський офіційно представив Шевченка на посту нового очільника НБУ. Відео

Нагадаємо, голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що коливання курсу гривні перебувають у межах норми, а отже Нацбанк не бачить підстав для втручання в ситуацію на валютному ринку.

Додамо, Національний банк України встановив курс гривні щодо іноземних валют. Так, 21 липня долар становить 27,60 грн, євро – 31,59 грн.

Loading...