Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Коронавірусний фонд перетворився на фінансування передвиборчої кампанії "слуг народу", – Розенко

Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: apostrophe.ua

Зеленський фактично самоусунувся від проблеми, пов’язаної з COVID-19

Фонд боротьби з коронавірусною інфекцією фактично перетворився на фінансування передвиборчої програми "слуг народу" і Володимира Зеленського.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко підкреслив: у владної команди було 8 місяців для того, аби підготуватися до боротьби з COVID-19. Натомість нинішня влада зупинила всю економіку країни, позбавила десятки тисяч людей робочих місць, але до нової хвилі епідемії так і не підготувалася.

"Влада брала час для того, щоб розгорнути додаткові ліжка, забезпечити тестування, забезпечити лікарні всім необхідним, у першу чергу – не ліжками, а киснем і належним рівнем медичного персоналу. Але пройшло 8 місяців і давайте згадаємо: це була не просто абстрактна програма, а ця програма була забезпечена державним фінансуванням в розмірі 65 мільярдів гривень. І от пройшло 8 місяців, вони "ухайдокали" економіку і ми сьогодні побачили, що насправді за 8 місяців нічого не було зроблено. Але гроші всі розікрали", – акцентував Розенко.

Зі слів політика, частину коштів, виділених на боротьбу з COVID-19,  "закатали" в асфальт, а іншу частину – витратили на проведення виборів.

"Ми ж бачимо сьогодні цифри: зі 65 мільярдів на проблеми, пов’язані з COVID-19, безпосередньо було виділено лише 10% фонду. Тобто біля 6 мільярдів. Все інше перетворилося на неякісні дороги, які Володимир Зеленський відкривав перед виборами. Тобто ковідний фонд перетворився на фінансування передвиборчої програми "слуг народу" і Володимира Зеленського", – сказав Розенко.

Новини за темою: Ілля Кива: Фонд боротьби з коронавірусом розкрадений, українці залишилися беззахисними перед інфекцією

Він також додав, що його дивує позиція президента, який фактично самоусунувся  від проблеми, пов’язаної з COVID-19.

"Він скликає засідання РНБО, термінове, через те, що Конституційний суд прийняв десь неприємне рішення. Разом з тим у нас біля 10 тисяч захворівших кожен день, у нас немає можливості спрогнозувати, що буде дальші, а Володимира Зеленського це не хвилює. Він не збирає РНБО", – прокоментував Павло Розенко.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня": Коли в Україні очікувати на локдаун та чорну зону

Нагадаємо, нещодавно Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть запровадити "карантин вихідного дня" через збільшення захворюваності на коронавірус COVID-19. Зокрема, він наголосив, що МОЗ буде просити Кабінет міністрів посилити карантинні обмеження в країні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що під час "карантину вихідного дня" обмеження будуть більш жорсткими. На вихідні передбачається закриття розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, фітнес-залів.

 

Loading...