live

Коронавірус викликав більший економічний шок, ніж криза 2008-го, - ОЕСР

Фото з відкритих джерел

В Організації прогнозують довге відновлення економіки

В організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) заявили, що пандемія коронавірусу викликала більший економічний шок, ніж криза 2008 року. Про це в інтерв'ю BBC заявив генсек організації Хосе Анхель Гурріа.

За його словами, на сьогодні економічний шок вже перевищив наслідки фінансової кризи, але багато країн видають бажане за дійсне, заявляючи, що їм швидко вдасться оговтатися від коронавірусу.

Також Гурріа підкреслив, що недавні прогнози про дворазове скорочення зростання світової економіки до 1,5% виглядають занадто оптимістичними.

"Навіть якщо загальносвітової рецесії не буде, ми отримаємо або нульове, або негативне зростання у багатьох країнах світу. Через це загальносвітове зростання не тільки буде низьким в цьому році, але і буде довго відновлюватися", - сказав він.

Очільник організації додав, що на сьогодні невідомо, скільки грошей буде потрібно на боротьбу з безробіттям в результаті пандемії.

Раніше повідомлялося, що інвестиційний банк Goldman Sachs, який є одним із найбільших у світі, прогнозує зниження світового ВВП у 2020 році на 1%.

 

Loading...