Королевська: Нам потрібна реальна програма підтримки малого бізнесу, а не віртуальні обіцянки щодо пільгових кредитів

Наталія Королевська

Народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська заявила, що влада повинна представити реальну програму підтримки малого та середнього бізнесу, а не давати людям віртуальні обіцянки щодо пільгових кредитів.

Про це вона сказала під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Народна депутатка наголосила: українці щоразу чують від влади лише чергові обіцянки та заяви, але конкретних рішень та дій немає.

"Нам потрібно, щоб була реальна програма малого та середнього бізнесу, а не віртуальні обіцянки щодо пільгових кредитів. Тому що ми чуємо про це вже другий місяць. При цьому, сьогодні підприємцям не до кредитів. Сьогодні потрібні дотації, компенсації для виплат заробітних плат, потрібні механізми виплат заборгованостей по зарплатах, а не розповіді про те, як взяти кредити. Також потрібна адекватна тарифна політика, щоби люди і бізнес змогли отримати реальну допомогу", – зазначила Наталія Королевська.

Новини за темою: Рабінович зажадав внести постанову про святкування 9 травня в порядок денний засідання Ради

За словами депутатки, сьогодні, під час пандемії, в державі має бути адекватна соціальна політика. Зокрема, наголошує Королевська, усі ветерани повинні отримати заслужену травневу допомогу.

Новини за темою: Рабінович зажадав внести постанову про святкування 9 травня в порядок денний засідання Ради

"Ми вимагаємо, ми будемо відвідувати Пенсійний фонд, щоб до 9-го травня усі ветерани по програмі травневої допомоги отримали виплати. Ми вже добилися, щоб уряд прийняв таку постанову, щоб всі учасники бойових дій традиційно отримали додаткову травневу допомогу", – додала Королевська й зазначила, що "Опозиційна платформа – За життя" також вимагає від влади провести реальну індексацію пенсій у травні.

"Ми візьмемо це питання повністю на контроль", – підкреслила депутатка.

Нагадаємо, раніше Наталія Королевська закликала притягнути до відповідальності всіх, хто стояв за рішенням "вибіркового карантину".