live

Концесія – це роздача у безоплатне користування "для своїх" різних об’єктів, – громадський діяч

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

"Стратегічні державні об’єкти віддають сьогодні у дуже сумнівні руки"

Нині в Україні здійснюють політику знищення усього державного майна.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив громадський діяч Дмитро Співак.

Дмитро Співак заявив, що концесія – це навіть не приватизація, а роздача у безоплатне користування "для своїх" різних об’єктів на тривалі терміни на "смішних" умовах, які ніхто і ніколи не буде виконувати.

"А це означає, що стратегічні державні об’єкти, інфраструктурні об’єкти, діяльність яких, зокрема, впливає на державну безпеку, віддають сьогодні у дуже сумнівні руки. Я маю на увазі, порти, вокзали, аеропорти", – заявив Дмитро Співак.

Новини за темою: Гончарук: Завершився прийом заявок на конкурс щодо концесії морського порту "Ольвія" в Миколаєві

Громадський діяч продовжив: "Сьогодні ці хлопці забирають у концесію достатньо прибуткові підприємства. До чого це? На мій погляд, у чому глибинна суть та функції уряду Гончарука: вони поставлені сюди тільки для того, щоб у найближчі 5-6 місяців знизити вартість українських стратегічних активів до абсолютно мінімальної оцінки, збанкрутувати, намагатися привести ближче до банкротства низку стратегічних об’єктів, щоб можна було мотивувати таке рішення".

Нагадаємо, у жовтні минулого року президент України підписав закон про концесію.

Як повідомляли, Херсонський морський порт передали в концесію, обсяг інвестицій – 300 млн грн. Порт у Миколаєві віддали у концесію компанії з Катару: Україна отримає 3,4 млрд гривень інвестицій.

Також повідомляли, що Міністерство інфраструктури готує концесії вокзалів залізничних станцій Чоп, Дніпро, Миколаїв, Харків, Хмельницький.

Loading...