Комітет Ради рекомендував до прийняття закон про гральний бізнес, – Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Легалізація грального бізнесу принесе бюджету 5 мільярдів гривень на рік

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував для прийняття закон про легалізацію грального бізнесу в цілому.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат України (фракція "Слуги народу") Данило Гетманцев.

Нардеп зауважив, що в Україні на сьогодні немає альтернативи співпраці з МВФ. За його словами, МВФ – це також єдине джерело, де Україна може позичити такі великі суми коштів. Окрім цього він додав, що кошти, які держава зможе отримати, наприклад, від легалізації грального бізнесу, неспівмірні з надходженнями від Міжнародного валютного фонду.

Новини за темою: Арахамія пояснив, чому відтермінували розгляд законопроєкту про гральний бізнес

"Якщо ви говорите про легалізацію грального бізнесу, то ми вчора, до речі, на комітеті рекомендували для прийняття цього закону в залі Верховної Ради в цілому. Це буде зроблено, я переконаний", – заявив народний обранець.

Новини за темою: У такій бідній країні, як Україна, не можна дозволяти гральний бізнес, – Загородній

Водночас він додав, що легалізація грального бізнесу принесе країні всього 5 мільярдів гривень на рік.

"При тому, що тільки кожна третя гривня нашого бюджету йде на погашення боргу. Не кажучи вже про соціальні програми, про програми оборонні. Наш бюджет – 1,1 трильйон. І на цьому фоні 5 мільярдів – абсолютно не ті цифри, які повинні вирішити питання глобально", – сказав Данило Гетманцев.

Нагадаємо, наприкінці січня цього року у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2712-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від організації та проведення азартних ігор".

Також нагадаємо, що 10 січня Офіс генерального прокурора спільно з правоохоронними органами припинив діяльність 911 нелегальних гральних закладів в Україні.

20 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков безкомпромісно заявив, що до 16:00 20 грудня всі нелегальні гральні заклади в Україні припинять роботу.

Loading...