Коли завершиться "епоха бідності": У "Слузі народу" заявили про геноцид прогресивного прошарку населення в Україні

Леся Забуранна Скріншот відео

Леся Забуранна назвала кроки, які необхідні для вирішення проблеми

В Україні було винищення прогресивного прошарку населення і відбулося зубожіння людей, тож такі кроки, як підвищення мінімальної зарплати, податкові пільги і доступні кредити, зараз на часі.

Про це під час ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Леся Забуранна.

У гості ток-шоу поцікавилися, коли в Україні нарешті завершиться "епоха бідності".

"Я не хочу виправдовувати дії влади і говорити, що ми щось глобально зробили за рік. Це не буде відповідати істині. Але я хочу сказати одне – що все, що склалося у суспільстві, я не знаю, чи це було навмисно чи не навмисно, але це було фактично винищення нормального, такого прогресивного прошарку населення і зубожіння людей. Просто як геноцид – складно такі речі вживати, але так і є. І тому будь-які ініціативи, які сьогодні є, – і підвищення мінімальної заробітної плати (не настільки, наскільки хотілося б), і якісь податкові пільги у період карантину, і доступні кредити – це недостатні, але це кроки, якими ми мусимо системно, постійно слідувати", – зазначила Леся Забуранна.

Новини за темою: Підвищення мінімальної зарплати на 277 гривень – це цинічна подачка від влади напередодні виборів, – Развадовський

Як повідомляли, 25 серпня Верховна Рада України підтримала законопроєкт про збільшення мінімальної заробітної плати для українців до 5000 гривень.

Читайте також: "Держава каже – ти не здох на карантині, то давай ти нам ще будеш платити! – Раімов про підвищення мінімальної зарплати".

Loading...