Хто компенсує українцям переплату за тарифами, які 5 років тому підняли на 25%? – Володимир Кацман

Політичний експерт та заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Натомість сьогодні у Мінсоцполітики заявили про стягнення коштів з українців, яким переплатили субсидії, зауважив експерт

Перш ніж вимагати повернення українцями коштів за субсидії, потрібно повернути тарифи, які 5 років тому підняли на 25%, тоді це і буде соціальна справедливість.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість студії зауважив, що його не хвилювали б "плівки", оприлюднені народним депутатом Андрієм Деркачем, якби не питання різкого підняття тарифів на блакитне паливо 5 років тому.

"Мене взагалі ці плівки б не зачіпали, нехай вони призначали Шокіна, мільярди брали... Мене зачіпає питання підняття на 25% тарифів на газ, яке там обговорюється. І якщо це було 5 років тому, скільки ж ми за ці 5 років переплатили і хто нам збирається повертати? А я вам скажу, чому я ставлю це питання про переплату і повернення. Тому що Верховна Рада реєструє законопроєкти, і міністр соціальної політики сьогодні озвучує, каже таку цифру: ми, каже, зараз субсидії будемо переглядати, перетрушувати..., ми зараз їх перетрусимо, але ми вже точно вам скажемо, що ми не тільки будемо скорочувати виплати субсидій, ми з тих, кому переплатили, будемо назад вимагати повернення субсидій. 33 мільйони гривень нарахувало Міністерство соціальної політики, переплачені ось цими нещасними нашими пенсіонерами, які рахують кожну копійку... У мене питання – поверніть ось ці тарифи, які на 25% 5 років тому підняли. Поверніть, а тоді беріть з людей, щоб була соціальна справедливість", – заявив Володимир Кацман.

Новини за темою: "Нафтогаз" визначив річний тариф на газ

Нагадаємо, у квітні 2016 року людина, голос якої схожий на голос тодішнього віцепрезидента США Джо Байдена, у розмові з людиною, голос якої схожий на голос попереднього президента України Петра Порошенка, вимагала посприяти реформам, включаючи підвищення тарифів на енергоносії, в обмін на надання Україні 1 млрд доларів від МВФ. Відповідні плівки із записом розмови оприлюднив 22 червня нардеп Андрій Деркач під час пресконференції.