Керівництво "Укроборонпрому" – це надбудова, яка нічого не виробляє, – військовий експерт

Олег Старіков Скріншот із відео

Виготовленням продукції займаються підприємства на місцях, каже Олег Старіков

До складу "Укроборонпрому" входять 130-137 підприємств, з них близько 60-70 приносять якусь продукцію, решта – збиткові. А керівництво державного концерну "Укроборонпром" – це надбудова, яка нічого не виробляє.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив військовий експерт Олег Старіков.

Експерт наголосив, що керівництво державного концерну "Укроборонпром" – це надбудова, яка нічого не виробляє, а виготовленням продукції займаються підприємства на місцях.

"Зараз до складу "Укроборонпрому" входять десь 130-137 підприємств, з них близько 60-70 приносять якусь продукцію, решта – це певні порожні будівлі, і вони просто збиткові. Тому на базі 60-70 підприємств будуть створені холдинги", – зазначив Олег Старіков.

Новини за темою: СБУ прийшла з обшуками в "Укроборонпром" та "Укрспецекспорт"

Експерт наголосив: "Найголовніше – щоб все, що залишилося у нас, взяти в управління, але не управління як жорстка вертикальна інтегрована структура, а я говорю про бізнес. А бізнес, у принципі, може сам вирішити і сам знайде ринки збуту своєї продукції, а найголовніше, щоб держава особливо не заважала".

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром".

Як повідомляли, новопризначений директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. За словами Гусєва, замість концерну буде створено нові холдингові компанії.

Loading...