Кацман: Спершу зарплати вчителям зробіть по 4 тис. доларів, а потім квартири міністрам купуйте

Фото з відкритих джерел

Український вчитель сьогодні отримує 7 тисяч гривень

Високопосадовець може собі щось придбати лише після того, як він виконає обіцянки тієї політичної сили, яка призначала його міністром. Я, наприклад, пам’ятаю обіцянку платити вчителям зарплати по 4 тисячі доларів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK сказав політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман, коментуючи інформацію про те, що міністр освіти та науки України Ганна Новосад купила квартири у Києві за 944 тисяч гривень.

Новини за темою: Міністерка Новосад пояснила свою тезу про замалу зарплату

"Високопосадовець може собі щось придбати лише після того, як він виконає обіцянки тієї політичної сили, яка призначала його міністром. Я, наприклад, пам’ятаю обіцянку платити вчителям 4 тисячі доларів. А скільки зараз отримує український вчитель – в середньому 7 тисяч гривень. А медсестра, яка відповідає за здоров’я учнів, отримує 4 тисячі гривень!  Водночас міністерка Новосад, яка купила в елітному районі Києва квартиру, заявляє, що не знає, як дитину утримувати на 36 тисяч гривень",– зауважив Володимир Кацман.

Новини за темою: Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч, - Новосад

Він додав, що міністри сусідніх країн отримують значно менші зарплати, аніж українські високопосадовці.

Новини за темою: Молодим вчителям зарплату не підвищать, але будуть мотивувати, - Новосад

"А провідний політик Європи Ангела Меркель живе у скромному будиночку. У нас його би навіть не помітили, бо це просто будиночок, не хороми. А як ефективно вона працює! Польща, наприклад, платить своєму міністру меншу зарплату, але там є результат. А ми за що платимо премії і високі зарплати? За неякісну освіту? Які новації та реформи сталися у системі освіти? Закривають вузи? Фізкультура стала першочерговим предметом, а алгебра й геометрія – другорядні? Ось у чому наша проблема",– прокоментував  заслужений журналіст України.

Нагадаємо, міністр освіти та науки України Ганна Новосад оновила свою декларацію - тепер у ній з'явилися дані про покупку квартири у Києві за 944 тисяч гривень.

Відповідна інформація опублікована в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Зокрема, тепер у графу "майновий стан" Новосад додала факт придбання квартири у компанії "Дисбуд". 

 Loading...