Карантин убив той малий та середній бізнес, який був, – Рева

Ексміністр соціальної політики України Андрій Рева. Фото: Марків Михайло/УНІАН

"Заробітчани, які повернулися в Україну через пандемію, також опинилися у пастці"

Карантин убив навіть той малий та середній бізнес, який був в Україні.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках Андрій Рева.

"Коли почався коронавірусний хаос, українців закликали приїжджати додому. Їм казали, що їх тут чекають. Українці приїхали, на кордоні ми пам’ятаємо, що творилося, потім наш прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що ми створимо 500 тисяч робочих місць, що будуть створені умови для ведення бізнесу. Але щодо бізнесу, то карантин убив навіть той малий та середній бізнес, який був в Україні. Я не розумію, як зараз люди будуть додатково відкривати якісь малі підприємства, виробляти товари чи надавати послуги, якщо на сьогоднішній день все фактично заморожено", – зауважив Андрій Рева.

Новини за темою: Нардеп Гнатенко: Для підтримки малого та середнього бізнесу під час карантину має бути створена спеціальна програма

Ексміністр додав, що заробітчани, які повернулися в Україну через пандемію коронавірусу, також опинилися у пастці. За словами Реви, український уряд, як рабовласник, взяв на себе право вирішувати за людей на яких умовах та де їм працювати.    

Новини за темою: Королевська: Нам потрібна реальна програма підтримки малого бізнесу, а не віртуальні обіцянки щодо пільгових кредитів

"Наші абсолютно бездарні керівники не знають ні законодавства, ні механізмів, як вони діють", – підкреслив колишній посадовець.

Нагадаємо, вчора, 6 травня в Києві під стіни Кабінету міністрів почали з'їжджатися протестувальники з різних регіонів країни. Підприємці перекрили дорогу в урядовому кварталі.

Учасники протесту проводять акцію "Карантин вбиває". Їхня позиція полягає в тому, що загроза - не сам коронавірус, а його наслідки.

Також повідомляли, що рівно тиждень тому під стінами Кабміну відбулася акція протесту. Підприємці вимагали завершити карантин 1 травня і дати можливість малому бізнесу "годувати свої сім'ї". Люди приїхали на автомобілях і цим заблокували проїзд.

Loading...