Кабмін зняв карантинне обмеження зарплат для членів правління 3 держбанків

Члени наглядових рад на період карантину не могли отримувати більше 47 тис. грн на місяць

Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України зняв карантинне обмеження зарплат у 47 тис. грн для членів правління та наглядових рад Ощадбанку, ПриватБанку та Укрексімбанку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, передає "Економічна правда".

Зазначається, що зняття обмежень пов’язане, зокрема, з можливістю зниження контролю за діяльністю банків. "Зазначені зміни пов'язані з тим, що чинне на сьогодні обмеження щомісячних виплат винагороди й заробітної плати для членів органів управління банків на період карантину створює для держбанків значний операційний і стратегічний ризик, пов'язаний із втратою оперативного управління і зниженого контролю за діяльністю банків, а також ризик невиконання банками стратегій і бізнес-планів", – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Нагадаємо, в квітні Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо обмеження розміру заробітної плати керівників виконавчих органів та членів наглядових рад державних компаній. У зв’язку з карантином максимальний розмір зарплат для таких працівників становив 47 тис. грн на місяць.

Новини за темою: Пенсійний фонд затвердив показник місячної зарплати для обчислення пенсій

Нещодавно було оприлюднено законопроєкт про держбюджет на 2021 рік, відповідно до якого наступного року мінімальна заробітна плата в Україні зросте до 6500 грн. Підвищення мінімалки уряд планує в два етапи.

Loading...