Кабмін запропонував Раді ввести допомогу безробітним на період інших карантинів, – законопроєкт

Фото з відкритих джерел

У документі передбачається виділення допомоги безробітним не лише на час карантину через COVID-19, але й у зв'язку з іншими захворюваннями

Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді розширити програму допомоги безробітним на період інших карантинів. Відповідний документ було зареєстровано на сайті парламенту

Так, у законопроєкті №3010а пропонується внести зміни до статті 471 закону "Про зайнятість населення". Зокрема, передбачається надання допомоги по частковому безробіттю не лише у період карантину, введенному через COVID-19, але й у випадку введення подібних обмежень у зв’язку з іншими захворюваннями.

Крім цього, у документі запропонували надати Кабміну право визначати порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Зокрема, йдеться про її розмір, строки надання та порядок повернення коштів, які були направлені на фінансування такої допомоги.

Новини за темою: Офіційне безробіття в Україні перевищило рівень минулого року на 77%

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляв, що КМУ розробив законопроєкт, який розширить програму допомоги безробітним на період інших карантинів.

Loading...