Кабмін виділив Закарпаттю 37 млн грн на відновлення доріг після повені

Засідання Кабміну Фото з відкритих джерел

Кошти спрямують на ліквідацію наслідків негоди

Кабінет міністрів України виділив Закарпатській області 37 млн грн на відновлення доріг місцевого значення, заходи з берегоукріплення, відновлення мостів та мостових переходів. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Зазначається, що урядовці доручили Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету на безповоротній основі.

При цьому Закарпатська ОДА за погодженням із Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерством фінансів упродовж тижня має затвердити перелік відповідних витрат.

Також до 25 грудня облдержадміністрація має подати Мінекономіки, Мінфіну, Міністерству розвитку громад та територій і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, які виділив Кабмін.

Новини за темою: Усі постраждалі внаслідок повені на Буковині отримали компенсації, - Зеленський

Нагадаємо, наприкінці вересня Івано-Франківська область додатково запросила ще 350 млн грн для відновлення об'єктів, які постраждали внаслідок повеней в червні цього року. До цього регіон на відновлення доріг і мостів отримав 168 млн грн.Loading...