Кабмін виділив майже 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями

Шахтарі

Фото з відкритих джерел

Тепер в держави немає боргів перед працівниками державних шахт

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Міністерство енергетики України виділило додатково майже 340 млн грн для шахтарів державних шахт. Про це повідомляє "Урядовий портал"

"Це означає, що вперше за значний період у держави немає боргів перед шахтарями державних шахт в поточному режимі", - розповів очільник Кабміну. 

Також він уточнив, що заборгованість погашена "перед практично 40 тис. робітників, які виконують титанічну роботу кожного дня".

Новини за темою: "Їдьте додому, я розберуся": Зеленський пообіцяв шахтарям під стінами свого офісу розібратися із ситуацією щодо боргів

"Президент давав доручення вирішити проблему заборгованості по зарплатах, і відповідне завдання нам вдалося виконати і попри коронакризу, і попри кризу в енергетиці. Надалі я попрошу в.о. Міністра енергетики уважно слідкувати за ситуацією та в разі потреби дуже швидко приймати рішення", - підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, на засіданні 1 липня Кабінет міністрів встановив штрафи для фізичних та юридичних осіб за перебування громадян без захисних масок у суспільних будівлях і громадському транспорті. Loading...