Кабмін виділив гроші з COVID-фонду на зйомки серіалів

Фото з відкритих джерел

Уряд схвалив використання 100 млн гривень

Кабінет міністрів України схвалив використання 100 млн гривень з Фонду боротьби з COVID-19 для виробництва українських серіалів. Про це повідомляє пресслужба Мінкультури та інформаційної політики.

Згідно з повідомленням, 28 жовтня 2020 року Камін схвалив проєкт постанови "Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2".

"Документ, зокрема, дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", - зазначили у відомстві.

Виділені гроші мають бути використані до кінця поточного року.

"Прийняття цих змін дозволить МКІП найближчим часом оголосити про початок конкурсного відбору проєктів", - додали в міністерстві.

Новини за темою: Кабмін виділив додаткові гроші із COVID-фонду для допомоги по безробіттю

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів виділив МВС з "ковідного" фонду додаткові 2 мільярди для працівників Нацполіції, залучених у боротьбі з COVID-19.Loading...