Кабмін виділив додаткові гроші із COVID-фонду для допомоги по безробіттю

Фото з відкритих джерел

Загалом за час карантину було виплачено понад 10 млрд грн допомоги по безробіттю

На засіданні 28 жовтня Кабмін ухвалив постанову про виділення майже 1,3 млрд гривень для Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття для здійснення виплат допомоги по безробіттю та допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Про це повідомляє "Урядовий портал". 

Згідно з повідомленням, на бюджетні програми щодо допомоги по безробіттю з Фонду боротьби з COVID-19 виділили 1 278 772,6 тис. гривень.

Як зазначається, для забезпечення своєчасної виплати допомоги по безробіттю виділено кошти на суму 1 198 772,6 тис. гривень, а для виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину - кошти на суму 80 млн грн.

Новини за темою: Із ковідного фонду витратили уже більше половини коштів, – Мінфін

"Упродовж карантину вже було виплачено понад 10 млрд грн допомоги по безробіттю. Також свою ефективність продовжує демонструвати програма допомоги по частковому безробіттю, за якою здійснено виплати на понад 2,5 млрд грн і збережено робочі місця для 370 тисяч людей. Додаткові кошти у сумі 1,3 млрд дозволять й надалі безперебійно виплачувати допомогу тим, які наразі опинилися у складному становищі", - пояснив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Новини за темою: Кабмін скасував обмеження зарплат керівників та членів наглядових рад

Нагадаємо, раніше COVID-фонду Кабінет міністрів виділив МВС додаткові 2 мільярди гривень для працівників Нацполіції, задіяних у боротьбі з коронавірусом. Loading...