Кабмін спрямував мільярд на "Нову українську школу"

Гроші підуть на розвиток природничо-математичної освіти

Засідання уряду Кабінет міністрів

Кабінет міністрів України спрямував 1 млрд грн на розвиток "Нової української школи". Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Фейсбук.

Зазначається, що уряд ухвалив концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), яка, за словами Шмигаля, має запровадити європейські підходи в освіті для створення основ професій майбутнього.

Очільник уряду додав, що застосування STEM-освіти – це відповідь на запити економіки та потреби суспільства. "STEM-освіта допоможе опанувати навички, необхідні для розробки та втілення новітніх технологій", – резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, сьогодні, 5 серпня, в уряді опублікували рекомендації для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу. Згідно з документом, з 1 вересня у школах необхідно дотримуватися соціального дистанціювання і правил гігієни. Крім того, учням з захворюваннями дихальної та імунної систем радять навчатися дистанційно або на екстернаті.

Новини за темою: У МОН пояснили, хто має забезпечити школи масками та антисептиками

Напередодні Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до закону про середню освіту. Він забезпечить можливість більш широкого вибору типів закладів загальної середньої освіти.

Loading...